YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü

26 Subat 2013

 
Geçen hafta Düsseldorf’da düzenlenen European Business Awards - Avrupa Is Dünyasi Ödülleri’nde YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, yillik sermayesi 150 milyon USD ve üzerinde olan sirketler arasinda ilk 10’a seçilerek yarismada finale kaldi. Ödüller 6 Haziran’da, Conrad Istanbul Otel’de düzenlenecek bir galada sahiplerini bulacak.
 
Basariya doymayan YILDIRIM, Amerikan Iletisim Profesyonelleri Ligi (LACP)’nin her sene düzenledigi Faaliyet Raporlari Vizyon Ödülleri Yarismasi’nda da toplam 5500’e yakin katilimin içinde 23. sirada yer alarak Platinum Ödülü’nün sahibi oldu. Görsel düzenlemesi Graffiti ajansi tarafindan yapilan ve 100 üzerinden toplam 99 puan alan rapor, YILDIRIM SIRKETLER GRUBU’nun ilk faaliyet raporu olmasiyla da büyük önem tasiyor.
 
2001 yilinda kurulan LACP, son 12 senedir dünya çapinda düzenledigi yarismayla birçok farkli sektördeki sirketleri, aralarinda sirket büyüklügü ve cirosu da dâhil olmak üzere iletisim materyallerinin etkinligini degerlendiren birçok faktöre göre siraliyor.
 
YILDIRIM SIRKETLER GRUBU’nun 2011 faaliyet raporuyla ilgili puanlamaya bu linkten ulasabilirsiniz.
 
  Adres : Yildirim TOWER Plaza, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2019