YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 
 Hukuki Sartlar

 

Asagida, YILDIRIM HOLDING A.S.’nin (bundan böyle “YILDIRIM” olarak anilacaktir) bu sitenin kullanicilarina sagladigi bilgi ve hizmetlere iliskin hükümler düzenlenmektedir. Kullanicilar isbu siteye girerek asagida belirtilen tüm sartlari anlamis, kabul etmis ve onaylamis sayilirlar.
1. Side’deki tüm dokümanlar YILDIRIM’in mülkiyetindedir. Bu dokümanlar, çevrimiçi sistemde görüntüle bilmeleri için gerekli olmasi disinda hiç bir sekilde kopyalanamaz, yeniden düzenlenemez / üretilemez. Yukarida belirtilenden bagimsiz olarak, sitenin sayfalarinin yazici çiktisi sadece kisisel kullanim için alinabilir.
2. YILDIRIM, web sitesinin virüs ve benzeri amaçli yazilimlardan arindirilmis olmasi için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir almis olmakla birlikte, nihai güvenligin saglanmasi için kullanici, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayi saglamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanici, YILDIRIM’in web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazilim ve isletim sistemlerinde olusabilecek tüm hata ve bunlarin dogrudan ya da dolayli sonuçlarindan YILDIRIM’in sorumlu olmadigini kabul eder.
3. YILDIRIM, web sitesinde yer alan her türlü fiyat, bilgi, resim, açiklama ve haber (kisaca “bilgi”) sadece tanitim ve bilgi verme amaçlidir. Kullanici hiçbir sekilde, web sitesinde yer alan bilgilerin hatali oldugu ya da bu bilgilere istinaden zarara ugradigi iddiasinda bulunamaz. Kullanici, bilgileri referans alarak bir islem yapmak niyetinde oldugunda, nihai ve güvenilir enformasyonu               YILDIRIM yetkililerinden temin etmekle yükümlü oldugunu ve web sitesinde yayinlanan bilgilerin güncel olmamasi nedeniyle YILDIRIM’in herhangi bir sorumlulugunun bulunmadigini kabul eder.
4. YILDIRIM, sitenin içerigini diledigi zaman degistirme, kullanicilara saglanan herhangi bir hizmeti sona erdirme ve web sitesinde kayitli kullanici bilgi ve verilerini silme hakkini sakli tutar. YILDIRIM, web sitesinin hatasiz olmasi için her türlü tedbiri almis olmasina ragmen, sitede mevcut ya da olusabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.
5. Site içerisinde yer alan iletisim bölümünden kullanicilar tarafindan gönderilen bilgiler, YILDIRIM ile kullanici arasindadir. Kisisel bilgiler, mahkeme/savcilik kararlari veya kisinin açik ve yazili onayi disinda hiç bir sekilde 3. kisiler ile paylasilmayacak, kopyalanmayacak, dagitilmayacak ve yayinlanmayacaktir.
6. Mahkeme ve/veya savciliklardan talep gelmesi ve /veya kullanicinin YILDIRIM sistemlerinin çalismasina engel olacak ya da isleyisini degistirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldiri yaptiginin tespit edilmesi halinde YILDIRIM, kullanicinin kimlik bilgilerini arastirma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkina sahiptir.
7. Internetin yapisi geregi bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksizin dolasabilir ve yetkili olmayan kisiler tarafindan alinip kullanilabilir. Bu sebeplerle dogabilecek olan hiç bir zarar YILDIRIM’in sorumlulugunda degildir.
8. Sitemizi olusturan her türlü materyal, tasarim ve bunlarin düzenlenmesi konusundaki haklar, YILDIRIM’a aittir. Herhangi bir kisi veya kurulus, önceden YILDIRIM’in yazili iznini almadikça isbu materyal, tasarim ve bunlara bagli haklari kullanamaz. Aksi durumda YILDIRIM’in, bu sebeple ugrayacagi tüm zararlar için her türlü talep ve dava haklari saklidir.
9. Kullanicilar ile YILDIRIM arasinda ortaya çikabilecek ihtilaflarda, YILDIRIM’in elektronik kayitlari kesin delil olarak kabul edilmis olup kullanici, isbu maddenin 6100 sayili Hukuk Muhakemeleri Kanunu Madde 193 geregi delil sözlesmesi niteliginde oldugunu kabul eder.
10. YILDIRIM, web sitesi kullanima iliskin isbu Kullanim Sartlari ve Kosullarinin herhangi bir maddesini bildirimde bulunmaksizin degistirme, yenileme veya iptal etme hakkina sahiptir. Degistirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldirilan her hüküm, yayin tarihi itibariyle tüm kullanicilar bakimindan hüküm ifade eder.
11. Isbu web sitesi Türk kanunlarina göre kurulup isletilmektedir.  Bu sitenin kullanimi ile ilgili dogabilecek tüm ihtilaflarin çözümünde Türk kanunlari uygulanacak olup YILDIRIM ve site kullanicilari Istanbul (merkez) mahkeme ve icra dairelerinin münhasir yetkisini kabul ederler.
YASAL UYARI
Bu web sitesindeki bilgiler ve dokümanlar güncelligini yitirmis olabilir ve YILDIRIM HOLDING A.S., bu bilgileri güncelleyecegine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.
Bazi dokümanlarda ileriye dönük görüs ve tahmini rakamlar yer almaktadir. Bunlar, YILDIRIM HOLDING A.S. Yönetiminin gelecekteki duruma iliskin su andaki iyi niyetli görüslerini yansitmakta olup sadece belli varsayimlari içermektedir.
YILDIRIM HOLDING A.S. yönetiminden izin alinmadikça, isbu sitede bulunan hiçbir doküman, bilgi, tasarim, logo veya hak sahibi bulundugumuz materyal, sebebi her ne olursa olsun üçüncü kisilerce kullanilamaz.
Bu web sitesi yalnizca bilgilendirme amaciyla hazirlanmistir. Web sitesinin veya içeriginin kullanimindan dogan zararlardan YILDIRIM HOLDING A.S. ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, hissedari, yöneticisi veya çalisani sorumlu degildir.
  Adres : YILDIRIM Tower, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2021