YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 
 Insan Kaynaklari

Insan kaynaklari politikamiz, sirkete verimli insan gücünü dogru yerde ve etkili bir sekilde kullanmayi ögrenmek ve gelistirmek konusunda imkan saglayan bir organizasyon yapisini esas almaktadir.

YILDIRIM HOLDING A.S. olarak; dürüst, güvenilir ve sirket degerlerimize sadik bireyler ile çalismak ana hedefimizdir.

Degisime kolaylikla adapte olabilme ve takim çalismasi içerisinde basarili bir sekilde yer alabilme becerileri sirketimiz açisindan büyük önem tasimaktadir.

Etkin ve yaratici bir sekilde çalisma yetenegi ve yüksek motivasyon, çalisanlarimizda aradigimiz vazgeçilmez özelliklerdendir. Sirketlerimiz sürekli gelisime ve ilerlemeye bagli oldugu gibi çalisanlarinin da bu degere kisisel olarak sahip olmasini önemsemektedir.

YILDIRIM Holding, insana yapilan yatirimin kiymetinin fazlasiyla farkindadir. Sirket olarak, çalisanlarimizin yeteneklerini gelistirmeleri ve  ilgili alanlarinda büyük basarilar gösterebilmeleri adina egitim olanaklari sunabilmek için gayret göstermekteyiz.

Eger siz de küresel vizyonumuzu ve deger yaratma tutkumuzu paylasiyorsaniz; gelisen, dinamik bir sirkette çalismayi amaçliyorsaniz, sizinle tanismaktan mutluluk duyariz.

  Adres : Yildirim TOWER Plaza, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2019