YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

Demokrasiye sahip çikiyoruz

Milli iradeye ve demokrasimize karsi yapilan hain kalkismayi siddetle kiniyor ve lanetliyoruz. Bu zorlu dönemde el ele vererek kararli bir durus sergileyen aziz milletimiz, vatanimiza kasteden odaklara en güçlü cevabi meydanlarda tek yürek olup vermistir. Karanlik 15 Temmuz gecesini aydinliga erdiren yüce Türk milleti, aradan geçen süreçte daha da siki kenetlenerek, tüm dünyaya birlik ve beraberlik dersi vermistir.

Dünyanin 4 kitasinda, 21 ülkede Türk bayragini gururla dalgalandiran Yildirim Holding olarak, gücümüzü ve azmimizi aldigimiz yüce milletimizin, devletimizin, cumhuriyetimizin ve demokrasimizin yanindayiz. Bugüne kadar oldugu gibi bundan sonra da milletimizi global arenada yüceltmek için var gücümüzle çalisacagiz.

Göstermis olduklari cesaret ve dirayet ile demokrasiye ve toplumsal huzura kasteden bu darbe girisimini engelleyen ve sürecin hizla normale dönmesini saglayan basta Sayin Cumhurbaskanimiz RECEP TAYYIP ERDOGAN’a, Sayin Basbakanimiz BINALI YILDIRIM’a, seçilmis hükümetimize, milletvekillerimize, parti genel baskanlarimiza, vatansever silahli kuvvetler mensuplarimiza, kahraman emniyet teskilatimiza ve AZIZ TÜRK MILLETINE tesekkürü bir borç biliyoruz.

Demokrasi sehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine bassagligi ve sabirlar diliyoruz. Yaralilarin hizla sifa bulmalarini temenni ediyoruz.

Birlik ve beraberlik gelenegimiz, toplumsal sagduyumuz ve sarsilmaz demokrasi kültürümüzle bu badireyi atlatan ülkemizin, daha da güçlenerek global arenadaki yükselisine devam edecegine yürekten inaniyoruz.

Ali Riza Yildirim
Yüksel Yildirim
Mehmet Yildirim

YILDIRIM HOLDING

  Adres : YILDIRIM Tower, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2021