YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

YILDIRIM HOLDING Gabon`da

1 Haziran 2012

YILDIRIM HOLDING, yurtdisindaki ofislerine bir yenisini daha ekleyerek dokuzuncu ofisini Gabon’da açti. Yildirim Holding, bu sayede genis kapsamli yatirima dayanan büyüme stratejisi çerçevesinde önemli bir adim daha atmis oldu. Gabon ofisinin açilmasi, holdingin madencilik, enerji, liman operasyonlari ve denizcilik gibi uzmanlastigi sektörlerdeki faaliyetlerini Afrika kitasina yaymasi açisindan çok büyük bir gelisme. Yildirim Holding, Gabon gibi kaynak bakimindan zengin ve cografi konumu açisindan stratejik öneme sahip bir ülkede temsilcilik açarak, tek noktada birden fazla yatirim stratejisini Afrika kitasinda da uygulamayi amaçlamaktadir.

Yildirim Holding’in genisleme stratejisi dogrultusunda uzmanlastigi sektörlerdeki faaliyetlerini uygulamak ve yeni girisimlerde bulunmak üzere Ghislain MBOMA, Ülke ve Bölge Direktörü olarak atandi.

Ghislain MBOMA Hakkinda

• National Institute of Management Sciences of Gabon`da isletme üzerine yüksek lisans yapmistir.
• Ouagadougou Üniversitesi’nin e-MBA programinda egitimini sürdürmektedir.
• 11 yil boyunca bankacilik sektöründe çalismistir.
• BGFIBANK’in sirket ortaklarindan LOXIA Emf.’de Finans Direktörü olarak görev yapmis, bu pozisyon sayesinde Gabon, Kongo, Ekvator Ginesi, Kongo Demokratik Cumhuriyeti ve Benin gibi ülkelerde faaliyetler yürüterek 6 yili askin bir süre faaliyetlerin yayginlastirilmasi ve uluslararasi yönetim alanlarinda etkin olmustur.
• Bireysel bankacilik ve mikrofinans hizmetlerinde uzman LOXIA Emf.’nin yönetim kurulu baskanligini yapmistir.

  Adres : YILDIRIM Tower, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2021