YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

YILDIRIM HOLDING, Egitime Destek Vermeye Devam Ediyor

14 Mayis 2012

YILDIRIM HOLDING sirketlerinden YILPORT Konteyner Terminali ve Liman Isletmeleri A.S., Türkiye`nin ilk lojistik lisesini insa etmek üzere Kocaeli Valiligi ile protokol imzaladi.

Bu yil içerisinde temeli atilacak olan YILPORT Lojistik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi`nin, 2013-14 egitim ögretim döneminde hizmete açilmasi planlaniyor. Marmara Bölgesi`nin sektörde her geçen gün artan yetismis personel ihtiyacini karsilamak adina büyük bir adim olan bu okul projesi hakkina Kocaeli Valisi Ercan TOPACA sunlari söyledi:

"Bu kadar lojistik faaliyetin oldugu yerde, egitimini almis gençlerimizin çalismasi için, bu okul ciddi bir açigi kapatacaktir. Çok iyi düsünülmüs, planlanmis, iyi seçilmis ve su ana kadar olmayan bir alandir. Burada yetisen çocuklarimiz bu alandaki açigi kapatmak suretiyle ticari faaliyetlerin daha verimli yürütülmesine önemli katkilar saglayacaklardir. Bu vesileyle Yildirim Holding`e tesekkür etmek istiyorum. Insallah kazasiz, belasiz bu okulun insaati bitirilir ve açilisini hep birlikte yapariz."

7.000 m2`lik bir alanda insa edilecek olan 24 derslikli bu okul, Samsun`da hizmet veren Garip – Zeycan Yildirim Fen Lisesi`nin ardindan Yildirim Holding`in destekledigi ikinci genis çapli egitim projesi olma özelligi tasiyor.
 

  Adres : YILDIRIM Tower, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2021