YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

YILDIRIM HOLDING, CHEMFLEET ile Büyümeye Devam Ediyor

10 Mayis 2012
 
YILDIRIM HOLDING A.S., denizcilik sektöründeki büyüme planlari dogrultusunda Türkiye’nin en dinamik ve güvenilir gemi isletmecilerinden CHEMFLEET A.S.’nin % 51’ini satin alarak sirketin büyük ortagi haline geldi. Özellikle tanker isletmeciliginde hem yerel hem de uluslararasi çapta kendisine saygin bir konum edinen Chemfleet, geçtigimiz sene içerisinde kuru yük gemileri ile de çalismaya baslayip hizmet alanini genisletmisti.
 
Satin alma ile ilgili Yildirim Holding Icra Kurulu Baskani Yüksel YILDIRIM söyle konustu:
 
"Chemfleet, beraber çalismaya basladigimiz günden beri profesyonel kadrosu ve is yapma yaklasimi ile bizi son derece memnun etti. Hizmet kalitesi ve üstün sektör tecrübesi ile Chemfleet, sirketimize büyük deger katacaktir. "
 
Chemfleet’in Kurucusu ve Genel Müdürü Kaptan Ahmet HAZNEDAR ise anlasma ile ilgili sunlari söyledi:
 
“Ortaya koydugumuz hedefler ve planladigimiz projelerle Yildirim Holding`in güvenini ve destegini kazandik. Büyüme potansiyelimizi hayata geçirebilecegimiz bu anlasmayi yapmis olmaktan gurur duyuyoruz.”
 
2006’da kurulmus olan Chemfleet, 20’si kimyasal tanker toplam 23 geminin isletmesini yapiyor.
  Adres : YILDIRIM Tower, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2021