YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

YILDIRIM HOLDING’in Yeni Genel Müdürü Dr. Alp Malazgirt

1 Subat 2012

Dr. Alp Malazgirt, Yildirim Holding A. S. Genel Müdürü olarak göreve getirildi. Dr. Malazgirt yüksek teknoloji sektöründe edindigi yirmibes yillik arastirma, mühendislik, yönetim ve girisimcilik deneyiminin yanisira dinamik, vizyoner ve girisimci liderlik tarzini Yildirim Holding’i tam anlamiyla küresel bir güce dönüstürmek için kullanacak.

Dr. Alp Malazgirt’in misyonu Yildirim Holding’i çabuk degisen global piyasa sartlarina uyumunu artirmaya, bu dogrultuda uygun stratejiler gelistirmeye yöneltmek ve holdingin özgün “total çözüm” yaklasimini özellikle gelismekte olan ülkelerde öne çikarmak olacak. Dr. Malazgirt, Yildirim Holding’i çevreye minimum düzeyde etkiyle faaliyetlerini sürdüren, madencilik, lojistik, enerji ve metalurjik üretimde küresel bir lider haline getirme hedefi ile görevini sürdürecek.

Icra Kurulu Baskani Yüksel Yildirim bu yeni görevlendirme ile ilgili söyle konustu: “Alp Bey, dört degisik ülkede yasamis ve bu ülkelerde yüksek teknoloji operasyonlari yönetmis bir bilim insani olarak bize üst düzey bir küresel deneyim getiriyor olacak. Girisimcilik tecrübesi, yenilikçi is süreçlerine ve projelere hakimiyeti ve metalurji ve malzeme bilimi dalinda almis oldugu egitim ile holding sirketlerine üstün deger katacaktir.”

YILDIRIM HOLDING A.S. HAKKINDA

Temelleri 1963 senesinde Samsun’da kurulan küçük bir ticarethane ile atilan YILDIRIM HOLDING, gösterdigi genis ölçekli ve çok yönlü faaliyetleriyle Türkiye’nin en hizli büyüyen endüstriyel gruplari arasina girmistir.

Iddiali vizyonu, mükemmellige bagliligi, dinamik ve dürüstçe is yapma yaklasimi, güçlü mali-idari yapisi ve yillar boyu edindigi genis tecrübe ile dünya piyasalarinda etkili ve güçlü bir konuma ulasmistir.

Basin Istekleri için:
Orbay Ünsoy
orbay.unsoy@yildirimgroup.com

  Adres : YILDIRIM Tower, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2021