YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

YILDIRIM HOLDING, Yilin Yatirimi Ödülünü Aldi

14 Kasim 2011

Dünya Gazetesi, Persembe Rotasi ve Deniz Haber Ajansi isbirligiyle bu sene altinci kez verilen Altin Çipa Denizcilik Basari Ödülleri, Ataköy Sheraton Hotel`de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Türk denizcilik dünyasina yön veren isimleri bir araya getiren törende YILDIRIM HOLDING A.S. adina Icra Kurulu Baskani Yüksel YILDIRIM, "Yilin Yatirimi" ödülünü teslim aldi.

YILDIRIM Holding, dünyanin üçüncü büyük konteyner tasimacilik sirketi Fransiz CMA CGM S.A.`nin %20 hissesine ortak olarak denizcilik sektöründe küresel oyuncular arasina girmisti.

Icra Kurulu Baskani Yüksel YILDIRIM, ödülü aldiktan sonra yaptigi konusmada Türk bir sirket olarak dünyanin dört bir yanindan güçlü isimler karsisinda kendilerine pek sans verilmedigini, böylesi bir yatirimin ülke için önemine ragmen yeterli lobi destegini alamadiklarini fakat büyük bir gayret ve kararlilikla sürecin sonunu getirebildiklerini ifade etti.

Ödülün YILDIRIM Holding için büyük bir gurur ve motivasyon kaynagi oldugunu belirten YILDIRIM, Türk denizcilik dünyasinda pek taninmamasina ragmen holdingin 17 gemilik filosu, 2014 sonuna kadar tam kapasite ile 10 gemi daha insa edecek olan tersanesi ve liman isletmeciligindeki YILPORT ve MALTA FREEPORT hamleleriyle Türkiye`de parmakla gösterilebilecek sirketler arasina girdiginin altini çizdi.

  Adres : YILDIRIM Tower, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2021