YILPORT   Hukuki Şartlar | Gizlilik Politikası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 
Türkçe English
       
  Yilmaden Holding ABD’deki Bear Metalürji Sirketini Satin Aldi   Aci Kaybimiz   Demokrasiye sahip çikiyoruz   Portekiz’de hayata geçen en büyük Türk yatirimina Yilport Holding imza atti   YILDIRIM GRUP’un Yeni Satin Alimi Mechel`in Krom Varliklari Oldu   Yüksel YILDIRIM, ICDA Yönetim Kurulu`na Tekrar Seçildi   YILDIRIM SIRKETLER GRUBU, Mines & Money Hong Kong ve Diger Uluslararasi Madencilik Konferanslarinda Boy Gösteriyor   Avrupa`nin en iyi 10 sirketinden biri olan YILDIRIM`a Platinum Ödülü   YILDIRIM HOLDING`in Son Liman Hamlesi GEMPORT Oldu   YILDIRIM HOLDING, ROTAPORT`u Bünyesine Katti 
 

Lars FALKELING ve Bruce KLASSEN, YILDIRIM HOLDING`e Katildi

21 Haziran 2011

Lars FALKELING and Bruce KLASSEN, YILDIRIM HOLDING A.S.`nin Madencilik ve Ferroalyaj ekibine katildi.

Lars FALKELING, Vargön Alloys AB`de Satis Müdürü olarak görevine baslarken Bruce KLASSEN, Kuzey Amerika Satis Müdürü pozisyonuna getirildi. Klassen ayrica Yildirim Holding`in Kuzey ve Güney Amerika`daki ferroalyaj faaliyetlerinin de sorumlusu olarak görev yapacak.

FALKELING ve KLASSEN, sektördeki genis deneyimleri ile sirketimize zenginlik katacak ve FeCr segmentindeki pozisyonumuzu güçlendirecektir.
 
Icra Kurulu Baskanimiz Yüksel YILDIRIM bu iki yeni katilimla ilgili söyle konustu: “Lars ve Bruce`u aramizda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sektördeki bilgi birikimlerinn yanisira yönetim tecrübeleri ve yüksek motivasyonlari Yildirim Holding`in ilerleyisine büyük katki saglayacaktir.”
 
Lars FALKELING Kimdir?
 
Lars Falkeling, metalurji üzerine egitim gördükten sonra metal sanayinde 33 yil degisik görevlerde bulunmustur.
 
Sirketimize katilmadan önce Avrupa`nin önde gelen Sandvik Materials Technology`de 7 yildan uzun bir süre ham madde satin alma müdürü olarak görev yapmistir.
 
Bruce KLASSEN Kimdir?
 
Bruce Klassen öncelikle kömür, dogalgaz ve ferroalyaj dallarinda üzerine olmak üzere fosil yakit ve metal sanayinde 30 yillik bir tecrübeye sahiptir.
 
Sirketimize katilmadan önce Specialty Super Alloys Inc.`in kurucu ortagi olarak görev yapan Klassen, Dogu Kentucky kömür madenlerinde yürüttügü, çesitli sirketlerin satis programlarini gelistirmesine destek veren çalismalarini tamamlamistir.
  Adres : YILDIRIM Tower, Maslak Mahallesi, Tasyoncasi Sok. No:1C B2 Blok, 34485 Sariyer / Istanbul
  Tel : +90 212 290 30 80 (pbx) Faks : +90 212 290 30 81 E-posta : info@yildirimgroup.com
  YILDIRIM HOLDİNG A.Ş | Copyright © 2021